Zespół Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu - Uczniowska strona internetowa

Idź do spisu treści

Menu główne

Warsztaty z szycia

ARCHIWUM > 2019/2020

Warsztaty z szycia

     W połowie listopada odbyły się warsztaty z szycia u pani Magdaleny Rybickiej. Byliśmy podzieleni na dwie grupy, aby każdy mógł skorzystać z doświadczenia krawcowej oraz uszyć swojego krasnala. Każdy samodzielnie uczył się pracy przy maszynie. Nawlekaliśmy nić na igłę i uzupełnialiśmy w bębenku, osobiście wycinaliśmy z różnego rodzaju materiałów szablony maskotki.
„Mi osobiście warsztaty bardzo się podobały. Z zajęć wyniosłam umiejętność szycia na maszynie oraz biegłość pracy w grupie”. (Edyta)
„Odkryłem, że szycie nie jest takie trudne, jak się wydawało”. (Damian)
„Zdziwiło mnie, że grupa spotykająca się raz na jakiś czas może realizować wiele fascynujących  i ciekawych projektów, a jednym  z nich była nauka szycia. Jako grupa możemy osiągnąć wiele, jednak trzeba starać się dojść do celu”. (Magdalena)
„Odkryłam, że nowe zajęcia są ciekawe”. (Aneta)
„Dowiedziałam się, że szycie nie jest trudne”. (Magdalena)
„Nauczyłam się szyć na maszynie. Nie zdawałam sobie sprawy, że mogę nauczyć się tak wiele poprzez zabawę w grupie”. (Magda)
„Najbardziej podobało mi się jak zszywaliśmy skrzaty na maszynie”. (Bartek)
     Warsztaty oraz zakup maszyny do szycia były realizowane w ramach projektu "Król jedzie, czyli historia o tym, jak Wohyń przygotował się do wizyty króla" z funduszy programu Równać Szanse Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

                                                       Relacja: Edyta Daszczuk VIIIA

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego