Kameralny koncert

ARCHIWUM > 2021/2022

Kameralny koncert pod hasłem „Radosny powrót do szkoły”

Po feriach i wcześniejszej nauce zdalnej wreszcie wróciliśmy do nauki stacjonarnej. Dla wielu uczniów naszej szkoły to radosny i wyczekiwany czas. Aby był jeszcze przyjemniejszym powrotem do szkolnych zajęć zaplanowaliśmy cykl kameralnych koncertów muzyczno-wokalnych dla naszych uczniów, i z ich udziałem oczywiście. Pierwszy nasz koncert odbył się już w drugim dniu nauki tj. 1 marca. Na koncert przygotowaliśmy dwie piosenki w wykonaniu chóru szkolnego Iskra, prezentacje wybranych utworów na fortepian oraz saksofon, które to prezentowali uczniowie od trzeciej klasy po ósmą. Nasz koncert zaszczyciła swoją obecnością p. Brygida Fabrycka Wizytator Kuratorium Oświaty w Lublinie, dyrektor szkoły p. Anna Teresa Kowalczyk oraz p. wice-dyrektor Barbara Banaszczyk. Konferansjerkę prowadziła uczennica klasy 8 a Aleksandra Grzywaczewska. Artystyczne wykonania utworów instrumentalnych prezentowali: Maja Wołosowicz (kl. 3b), Zofia Gadamska (kl. 4a), Antonina Panasiuk (kl. 4a), Róża Kazubek (kl. 5a), Paweł Tokarski (kl. 5 a), Piotr Kawicz (kl. 8b), Oliwia Petkowicz (kl. 8c).
 Bardzo dziękuję wszystkim wykonawcom
miło było słuchać jak rozbrzmiewa muzyka na naszych korytarzach zwłaszcza, że to Wy ją wykonywaliście w tak emocjonalny sposób, co udzielało się słuchającym. Cieszę się, że mogę z Wami śpiewać i grać Elżbieta Tarasiuk

Zdjęcia z koncertu: Katarzyna Wołowik i Dariusz Rożen