Wspomnienia z Dnia Kobiet

ARCHIWUM > 2021/2022

Wspomnienia z Dnia Kobiet 2022

W bieżącym roku nasi uczniowie z klas trzecich przywitali wszystkie Panie i te małe, i te duże, piosenką „Dzień kobiet, dzień kobiet, niech każdy się dowie że dzisiaj święto dziewczynek…” Koncert z tej okazji zawierał nie tylko piosenki, ale też tańce przygotowane przez najmłodszych uczniów, oraz utwory instrumentalne w wykonaniu naszych chłopaków: Pawła Tokarskiego (kl. V a) - saksofon, Kajetana Kondraszuka (kl. V b) - syntezator, Franciszka Gadamskiego (kl. VII a) - akordeon, Piotra Kawicza (kl. VIII b) syntezator oraz Mikołaja Borysiuka (kl. O), który debiutował na naszej szkolnej scenie grając „Sto lat” na syntezatorze.
Wszyscy z zachwytem oglądali prezentacje w wykonaniu najmłodszych uczniów (klasy 3 a, b oraz zerówek). Największe owacje wywołały tańce najmłodszego pokolenia artystów naszej szkoły. Gratulujemy wdzięku, poczucia rytmu i synchronizacji prezentowanej przez tancerki i tancerzy w przygotowanych układach pod kierunkiem p. Katarzyny Trościańczyk. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie tak sympatycznej uroczystości, którą pilotowali wychowawcy klas trzecich i zerówek.

red. E. Tarasiuk

Kliknij aby oglądać relację filmową...