Walentynki 2020

ARCHIWUM > 2019/2020

Walentynki

14 lutego to jeden z weselszych zimowych dni. Obchodzimy wtedy Walentynki święto miłości i przyjaźni. Tego dnia szczególnie ciepło myślimy o bliskich i staramy się sprawić przyjemność wszystkim osobom, które lubimy. Zgodnie ze zwyczajem z okazji walentynek wysyłamy kartki, obdarowujemy słodyczami albo innymi drobnymi upominkami osoby, które darzymy sympatią. Uczniowie naszej szkoły samodzielnie przygotowywali kartki dla swoich szkolnych przyjaciół. Uczniowie klasy VI przez kilka dni uczestniczyli w warsztatach, podczas których wykonywali przepiękne i niepowtarzalne kartki walentynkowe. Można je później było nabyć i podarować przyjaciołom.
  14 lutego zorganizowaliśmy w szkole pocztę walentynkową. Zaskoczyła nas imponująca ilość walentynek. Przez moment nie mieściły się w skrzynkach. Amorki przez kilka godzin miały ręce pełne roboty. Starały się dotrzeć do wszystkich obdarowanych. Najwięcej walentynek trafiło do klasy V a.
   Miło spędziliśmy ten dzień liczymy, że w przyszłym roku również będziemy pamiętać w Walentynki o swoich przyjaciołach.

Uczennice kl. VI „a” i „c”