Zespół Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu - Uczniowska strona internetowa

Idź do spisu treści

Menu główne

Warsztaty komputerowe cd.

PROJEKT LOWE

„ROZWIJANIE KOMPETENCJI INFORMATYCZNYCH
POPRZEZ WARSZTATY KOMPUTEROWE”


 Miło nam poinformować, że dzięki realizacji projektu, do tej pory mogliśmy przeszkolić 92 osoby z naszej gminy i dzięki temu zwiększyć kompetencje informatyczne uczestników. Do końca projektu pozostało jeszcze jedno szkolenie zarezerwowane dla SP Suchowola.
Cieszymy się bardzo, że tak różne grupy społeczne uczestniczyły w zajęciach i mogły przyswoić lub odświeżyć nie tylko podstawową wiedzę z zakresu pracy z komputerem, ale też obsługi e-dziennika z perspektywy rodzica, pracy z Teams i jego możliwościami jako nauczyciel lub rodzic z dzieckiem, po poznawanie możliwości zdalnych jako konsument i obywatel naszego kraju, chcący załatwiać sprawy on-line.
Pracowaliśmy w różnych warunkach
część projektu przypadła na czas pandemii. Staraliśmy się zrealizować zadania jak najlepiej z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, stąd też element wydawania zaświadczeń w dogodnych warunkach co można zobaczyć na kilku załączonych zdjęciach.
Mamy nadzieję, że projekt przyniósł same dobre korzyści, a efekty szkoleń będą owocowały efektywniejszą pracą zawodową, działaniami rodzicielskimi czy własną wygodą w korzystaniu z dobrodziejstw dzisiejszej technologii informatycznej.
Pozdrawiamy wszystkich uczestników warsztatów komputerowych i życzymy samych sukcesów zawodowych i podejmowania nowych wyzwań edukacyjnych dla własnego rozwoju.
Podpisano:
Koordynator projektu
mgr Robert Rosiński
Trener i animator
mgr Elżbieta Tarasiuk


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego