Bal Karnawałowy

ARCHIWUM > 2021/2022

W rewelacyjnych strojach karnawałowych oraz przy muzyce spędziliśmy ten dzień!

W tym roku szkolnym udało się zorganizować BAL KARNAWAŁOWY dla klas młodszych. Każda grupa bawiła się w swoim gronie. Klasa 3b (jak też pozostałe) pięknie wystroiła swoją salę, przygotowała słodki poczęstunek tu podziękowania dla rodziców, którzy przygotowali te wypieki. "Z ogromną wyrozumiałością podeszli do faktu, iż nie mogli uczestniczyć jak dawniej, w zabawie swoich dzieci" (- wych. Katarzyna Wołowik). Uczniowie byli przeszczęśliwi z możliwości zabawy chociaż ograniczonej do klas, to jednak w atmosferze karnawałowej. Miło było oglądać rozradowane zabawą twarze, frajdę z prezentacji wykreowanych przebrań karnawałowych. Zresztą, co tu opowiadać, zobaczcie Państwo sami oto kilka ujęć z tych wydarzeń:

(opr. E.T.)