Walentynki 2019

ARCHIWUM > 2018/2019

Walentynki - dzień wyczekiwany przez uczniów, w tym roku wypadł w ferie.  Nie przeszkodziło to w zorganizowaniu w naszej szkole Poczty Walentynkowej. Jak co roku, można było liczyć na uczennice kl. VIIb Annę Gadamską, Julię Łobejko, Wiktorię Miokołajczyk, Darię Bonik, Kasię Kratiuk. W styczniu odbywała się produkcja ręcznie robionych kartek walentynkowych. Pod kierunkiem pani Agnieszki Juszczyńskiej uczennice klasy Vc Natalia Kaliszuk, Anna Jakubiak, Julia Kosowska, Julia Mazur, Martyna Szyszkowska - wykonały oryginalne  pocztówki.   Można je było później zakupić u Amorków. Wszystkie listy wrzucone do „Skrzynki Walentynkowej” zostały przekazane adresatom w ostatnim dniu przed feriami. Ilość liścików do dostarczenia przerosła nasze oczekiwania.  Uczniowie cieszyli się z otrzymanych życzeń i wyznań. Najwięcej walentynek trafiło do kl. IVa i 1a Szkoły Podstawowej. Cały dzień minął bardzo sympatycznie. Już dziś  zapraszamy na miłą zabawę walentynkową w przyszłym roku.

Agnieszka Juszczyńska - pedagog