Olimpiada Mikołajkowa

ARCHIWUM > 2016/2017

Mikołaj lubi aktywność

7, 8 i 9 grudnia odbyła się w naszej szkole VII Powiatowa Olimpiada Mikołajkowa dla uczniów szkoły podstawowej. Wzięło udział 8 szkół: z Wohynia, Lisiowólki, Ossowy, Ulana-Majoratu, Bezwoli, Komarówki Podlaskiej, Suchowoli, Ostrówek. Rozgrywki dla klas I -III polegały na dokładnym i jak najszybszym przejściu torów przeszkód. Było siedem konkurencji. Jak pokonać tor, demonstrowały dziewczyny z szóstej klasy - Amanda, Emma, Karolina, Kinga, Maja oraz Martyna. Gdy wszystkie konkurencje były za nami, przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Wygrały wszystkie szkoły.
 W rozgrywkach piłkarskich, 8grudnia I miejsce zajęła SP z Suchowoli, II
Komarówka Podlaska III- Wohyń, IV- Ulan, pozostałe szkoły V miejsce. Najlepszym bramkarzem został Arkadiusz Samczuk z kl. VI z Wohynia.
 9 grudnia odbyły się zawody dla przedszkolaków i klas 0 z naszej szkoły.
Każdy uczestnik trzydniowej imprezy otrzymał słodki upominek i soczek, a kibice cukierki. Wszyscy sportowcy zostali uhonorowani  medalami. Drużyny otrzymały dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe.
 Brawa dla młodych sportowców.

Emma Zukowska kl. VI

Sponsorami imprezy było Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim, Gmina Wohyń, proboszcz Parafii Wohyń.

Organizatorzy: p. Jolanta Chacewicz i p. Krystyna Łobejko