Zespół Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu - Uczniowska strona internetowa

Idź do spisu treści

Menu główne

Koniec roku szkolnego 2019

ARCHIWUM > 2018/2019

Ostatni i… pierwszy koniec roku!!!

    Wraz z końcem roku szkolnego 2018/2019 zakończyła się 20-letnia historia gimnazjów i ostatecznie ten typ szkoły przestał istnieć. I w naszej szkole również ten dzień zakończenia roku szkolnego przebiegał dwuetapowo. Pożegnaliśmy ostatnich absolwentów naszego gimnazjum i pierwszych absolwentów po ósmej klasie każda z grup miała swoje zakończenie. Gimnazjaliści zakończyli ten etap nauki przedstawieniem Kopciuszka w wersji po angielsku i z wystrzałowym pokazem układu tanecznego „Na balu” w wykonaniu grupy chłopców. Ósme klasy rozpoczęły uroczystość pokazem tanecznym walca w układzie pięciu par białe suknie dziewcząt znakomicie prezentowały się w towarzystwie granatowych garniturów. Cały układ opracowała i przećwiczyła z uczniami p. Żanetta Zalewska.
  Najlepsi uczniowie i uczennice zostali uhonorowani pamiątkowymi książkami i dyplomami, wielu uczniów otrzymało statuetkę „Za waleczność”
czyli nagrodę za podniesienie swoich wyników w nauce względem pierwszego półrocza o przynajmniej 0,50 (oczywiście tylko w przypadku, gdy uczeń nie posiadał jedynki na półrocze). Dwie uczennice, które na etapie edukacji szkoły podstawowej (IV-VIII) i gimnazjum  uzyskały najwyższe średnie ocen zostały tradycyjnie wyróżnione i nagrodzone nagrodą wójta Emma Żukowska (kl. 8 A) i Wiktoria Klementewicz (III A Gim).
   Wszystkim nagrodzonym i kończącym szkołę jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy realizacji planów szkolnych i wakacyjnych z uśmiechem na twarzy i miłymi wspomnieniami z naszej szkoły. Pozostali uczniowie niech radośnie wypoczywają, nabierają sił i zdrowo zażywają relaksu wakacyjnego, aby z nową energią wrócić do szkoły we wrześniu. Pozdrawiamy i gratulujemy osiągniętych wyników
zawsze mając chęci na więcej J

red. E. Tarasiuk


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego