HAPPY EASTER

TEENS XD

PROJEKT WIELKANOCNY - HAPPY EASTER
\

Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w projekcie na kartkę wielkanocną w języku angielskim. Wystarczy tylko wykonać świąteczną kartkę w języku angielskim, zrobić 2 zdjęcia pracy i wysłać na adres anna.rozen@szkolawohyn.pl wpisując imię i nazwisko autora oraz klasę. Wszystkie prace będziecie mogli również podziwiać na szkolnej stronie w zakładce Teens xd.
  Przypominam, że kartki mogą być wykonane dowolną techniką.
  Podstawowym kryterium jest oczywiście uczniowska kreatywność. Warto pamiętać, że wystarczą słowa "Happy Easter", aby kartka była uznana za anglojęzyczną.
Oczywiście biorąc udział w projekcie, nie tylko podtrzymujemy tradycję własnoręcznie robionych kartek, ale przede wszystkim wyrażamy swoje przygotowania do Świąt Wielkanocnych. I chociaż tegoroczne święta będą inne niż zwykle, rozgońmy wszelkie smutki kolorowymi kartkami i pięknymi słowami (Happy Easter). Przyłączmy się do szkolnej akcji, która będzie naszą demonstracją oczekiwania i przeżywania Wielkanocy na odległość, ale razem!
  Na Wasze prace i inspiracje czekam do 22 marca pod adresem anna.rozen@szkolawohyn.pl
  Trzymam kciuki, życząc kolorowych pomysłów!

Nauczyciel języka angielskiego Anna Rożen