Warsztaty zawodoznawcze

ARCHIWUM > 2015/2016

8 czerwca 2016r. przygotowaliśmy warsztaty zawodoznawcze dla chętnych uczniów klas trzecich gimnazjum.  Na zaproszenie pedagog Agnieszki Juszczyńskiej gościliśmy w szkole uczniów Technikum Usług Fryzjerskich z ZSP w Radzyniu Podl. z p. Marleną Mańko, nauczycielką zawodu. Gimnazjaliści mięli możliwość czynnie uczestniczyć w warsztatach i zaobserwować na czym polega praca fryzjera, obejrzeć niezbędne przybory. Młodzież  zaprezentowała najnowsze trendy w fryzurach męskich i damskich. Uczennice gimnazjum ślicznie wyglądały w profesjonalnych uczesaniach, a chłopcy zostali ostrzyżeni zgodnie z najnowszą modą. Czesały i artystycznie upinały fryzury - Martyna Jakowiecka (nasza absolwentka) i Karolina Łukaszuk. Strzyżenia prezentował Michał Sobocki. W nowych fryzurach warsztaty ukończyły Alicja Cybula, Kinga Tupikowska, Karolina Gałecka, Ola Kiszka oraz Radek Pawlak i Hubert Hukaluk.
  13 maja 2016r. zainteresowani uczniowie klas trzecich gimnazjum uczestniczyli w warsztatach zawodoznawczych z p. Pawłem Leszakiem z ZSP w Radzyniu P., który przybliżył im zawód mechanika pojazdów samochodowych.

A. Juszczyńska