Zespół Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu - Uczniowska strona internetowa

Idź do spisu treści

Menu główne

Archiwum 2018/2019

ARCHIWUM > 2018/2019

CYBERPRZEMOC W SZKOLE, ŚRODOWISKU LOKALNYM CZY W DOMU
CO TO JEST I JAK REAGOWAĆ -  CZYTAJ...

Życzymy wyjątkowych Świąt Wielkanocnych,
które przyniosą radość i odpoczynek!
Drogie koleżanki i koledzy, jako zarząd Ogniska Gminnego ZNP informujemy, że z dniem 18.04.2019r. Zespół Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu zawiesza Strajk Nauczycieli do odwołania.

czytaj więcej...

OGŁOSZENIE
Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w V edycji Konkursu "Czy znasz nasze lasy?". Szczegóły w załącznikach. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a na wszystkich uczestników moc przygód i wrażeń. Po raz pierwszy do organizacji konkursu dołącza się Miasto Radzyń Podlaski.

OGŁOSZENIE
Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Wohyń ECHO zaprasza na wykład Zbigniewa Smółko pt. „Historia unitów w Wohyniu i okolicy”. Spotkanie odbędzie się
25 lutego 2019 r. o godz. 17.00 w Gminnym Centrum Kultury w Wohyniu.
Spotkanie jest organizowane w ramach projektu „Historia unitów integruje pokolenia w Wohyniu i okolicy”, na które Stowarzyszenie pozyskało dofinansowanie  z LGD „Zapiecek”.

Zbiórka na WOŚP - Podczas 27. akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na terenie szkoły  oraz w centrum Wohynia (w dniu finału - 13.01 br.), pieniądze do puszek zbierało 6 uczennic z klas trzecich gimnazjum. Były to: Emilia Nast, Wiktoria Klementewicz, Klaudia Harasim, Dominika Juchnowicz, Lidia Teleszko, Zuzanna Petkowicz. W tym roku zebraliśmy 3511,58 złotych, które fundacja przeznaczy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Specjalne podziękowania kierujemy do wszystkich darczyńców, którzy wsparli tegoroczną zbiórkę. Trzymajmy kciuki, aby WOŚP znów pobił własny rekord. Wiktoria Klementewicz kl. 3A gim.

A my na szlaku…

<-----------

Samorząd Uczniowski Gimnazjum w roku szkolnym 2018/2019

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego