Wycieczka do Warszawy Gim

ARCHIWUM > 2016/2017

8 lutego uczniowie klas III A i III B wraz w wychowawcami pojechali na wycieczkę do Warszawy. Wspólnie mogliśmy wyruszyć do sejmu, gdzie zapoznaliśmy się z jego historią. Mogliśmy zobaczyć go na własne oczy, dowiedzieć się, gdzie każdy z polityków ma swoje stanowisko, oraz w jakich miejscach muszą przebywać na obradach takie osoby jak reprezentanci partii, prezydent czy marszałek sejmu. Byliśmy nawet świadkami jednego z posiedzeń! Niedługo potem wyruszyliśmy do kina na film "7 minut po północy". Każdy po seansie miał na temat niego inne zdanie, lecz każdy bawił się bardzo dobrze. Następnie wybraliśmy się na Stadion Narodowy, gdzie jeździliśmy na łyżwach, lecz nie tylko. Niektórym udało się załapać na górę lodową lub bumper cars! Wycieczka była bardzo mile spędzonym czasem. Wszyscy uczniowie dziękują za zorganizowanie jej, oraz opiekunom, którym wiernie towarzyszyliśmy.

Marcelina Łoboda III A