Zespół Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu - Uczniowska strona internetowa

Idź do spisu treści

Menu główne

Chcą jechać – za rok, i za dwa…

ARCHIWUM > 2016/2017

Chcą jechać i za rok, i za dwa…

 W dniach 17-19 maja 2017 r. zwiedzaliśmy Wadowice, Kalwarię Zebrzydowską, Park Miniatur w Inwałdzie oraz Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Wyjazd łączył walory poznawcze z rozrywką, ale również integrował dwie szkoły, gdyż do wyjazdu uczniów z naszego Zespołu Szkół dołączyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Lisiowólki.
 Wszystko się bardzo podobało, ale oczywiście hitem okazała się Energylandia
cały dzień na świeżym powietrzu, z atrakcjami od Strefy Familijnej przez Water Park po Ekstremalną… Pogoda też dopisała było bardzo ciepło, ale na takich atrakcjach słońce traciło na energii chłodzenie prędkością na Formule Roller Coaste, Viking Coster czy Space Boster i wielu innych, przynosiło ulgę jeśli ktoś spróbował. Po takich atrakcjach słyszeliśmy tylko zapytania „czy w przyszłym roku też zorganizujemy taką wycieczkę?” Padały nawet od gimnazjalistów deklaracje uczestnictwa w takich wycieczkach przez kolejnych kilka lat „nie ważne że skończymy szkołę, chcemy jechać, jeśli nas tylko Państwo zabierzecie”.
 Opiekunami byli: Krystyna Ł., Elżbieta T., ks. Mariusz G. oraz kierownik wycieczki
Ryszard K. Wycieczka zorganizowana została z inicjatywy uczniów klasy piątej. Wsparcia udzielił ks. Roman Banasiewicz, za co wszyscy serdecznie dziękują.

Elżbieta Tarasiuk

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego