„Czas na zdrowie”

ARCHIWUM > 2016/2017

30 marca 2017 roku została powołana dziesięcioosobowa grupa uczniów naszej szkoły do projektu „Czas na zdrowie”. Opiekunem grupy została pani Anna Rożen. Poszczególne funkcje w zespole pełnią:
-Karolina Daniłkiewicz- lider grupy,
-Magdalena Mackiewicz- członek grupy,
-Emilia Nast- członek grupy,
-Wiktoria Klementewicz- członek grupy,
-Paulina Stefaniak- członek grupy,
-Patrycja Dominikowska- członek grupy,
-Michał Mironiuk- członek grupy,
-Piotr Leszak- członek grupy,
-Mateusz Bobiński- członek grupy,
-Gabriel Sznura- członek grupy.
Po wyborze grupy została wybrana nazwa zespołu: „Słodkie malinki”.
 W dniu 17 kwietnia 2017r. w ramach promocji naszego projektu rozdawaliśmy uotki na przerwach szkolnych. Odwiedziliśmy także pokój nauczycielski. Wykonaliśmy również plakat promujący naszą akcję i napisaliśmy post na facebooku odnośnie naszej akcji.
 Dnia 25 kwietnia 2017 roku grupa „Słodkie malinki” przygotowała prezentację pt. „Rolnictwo ekologiczne”, dla uczniów gimnazjum w Wohyniu. W prezentacji zawarliśmy wiedzę na temat gospodarstwa ekologicznego. Poprzez naszą prezentację chcieliśmy przekonać naszą społeczność szkolną do korzystania z produktów ekologicznych naszego regionu. W trakcie prezentacji rozdawaliśmy ulotki promujące naszą akcję. Te ulotki rozdawaliśmy również pośród społeczności lokalnej, w najważniejszych miejscach naszej gminy.
 W ramach przygotowania scenariusza Festynu Zdrowia zaplanowaliśmy następujące działania: - szkolny pokaz filmowy dla społeczności gimnazjalnej - zdrowy poczęstunek we współpracy z gospodarstwem ekologicznym pana Brudkowskiego, oraz rodzicami uczniów, oraz osobami zaprzyjaźnionymi ze szkołą - zajęcia fitness dla uczniów, rodziców oraz mieszkańców Wohynia - zabawy grupowe dla najmłodszych uczniów najesz szkoły.

Karolina Daniłkiewicz, Magdalena Mackiewicz, Gabriel Sznura, Mateusz Bobiński, Piotr Leszak

Zdjęcia: Magdalena Mackiewicz i Wiktoria Klementewicz
Opracowanie graficzne: Wiktoria Klementewicz