Archiwum 2021/2022

ARCHIWUM > 2021/2022

Jest nam niezwykle miło poinformować o kolejnym sukcesie uczennicy naszej szkoły! Zofia Kowalczyk (kl. VII a) wykazała się ogromną wiedzą z zakresu geografii i awansowała do III etapu Konkursu organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty!
Zarówno Zosi, jak i jej nauczycielowi - p. Krzysztofowi Kowalczykowi- serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Z radością informujemy, że nasze uczennice - Khadiża Tsitsieva (kl. VI)
i Safiya Alimova (kl. VIII b) awansowały do III etapu Konkursu języka rosyjskiego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Przed nimi kolejne wyzwanie! Już za miesiąc ponownie zmierzą się z zadaniami leksykalno-gamatycznymi w etapie wojewódzkim.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Do życzeń dołączamy piosenkę: https://youtu.be/yUq6Dm3W6MU

Wici
nr 1
IX-XII