Zespół Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu - Uczniowska strona internetowa

Idź do spisu treści

Menu główne

Zajęcia rękodzielnicze

PROJEKT LOWERozwijanie świadomości i ekspresji kulturalnej
zajęcia rękodzielnicze

  „Każdy człowiek potrzebuje do swego istnienia i rozwoju różnych wartości. Jedną z wartości, które ułatwiają poruszanie się po świecie ciągłego postępu jest twórczość artystyczna, która ułatwia wyrażanie siebie, swoich myśli i nastrojów, czasem trudnych do zwerbalizowania w zwykły sposób. Pozwala przeżyć satysfakcję z własnych dokonań, wzmacnia wiarę w siebie i poprawia samoocenę. Jest też po prostu przyjemnością, relaksem, zabawą”.   I właśnie takim relaksem w czasie pandemii okazały się warsztaty rękodzieła, które zrealizowane zostały jako kolejny element działalności naszego LOWE, oczywiście w reżimie sanitarnym.
  Jak możecie podziwiać na zdjęciach
wspólna praca przyniosła efekty, jakże miłe dla oka J Tak właśnie w dniach 12 - 14 kwietnia, bieżącego roku powstawały ozdobne pudełka na drobiazgi, dekoracyjne kielichy, serwetniki i inne, nie mniej ciekawe i jednocześnie rozwijające twórczo rzeczy.
  Zapraszamy do udziału w kolejnych projektach
prosimy śledzić naszą zakładkę z informacjami i ogłoszeniami, stronę UG w Wohyniu, tablice ogłoszeń, a nawet wypatrywać ulotek w naszych sklepach. Mamy nadzieję, że chociaż w części zaspokoimy ciekawość w rozwoju technologicznym, gastronomicznym, rękodzielniczym i jeszcze kilku innych ciekawych kwestiach już dzisiaj zapraszamy.

/ET/


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego