Zespół Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu - Uczniowska strona internetowa

Idź do spisu treści

Menu główne

Spotkania z Piosenką 2016

ARCHIWUM > 2016/2017


XVI Otwarte Spotkania z Piosenką Szkolną Wohyń 2016
 - w barwach polskiej jesieni  -zakończone!

 24.11.2016 roku w naszej szkole gościliśmy zespoły i solistów ze szkół naszego powiatu i sąsiadujących z nim, tj. z Milanowa, Rossosza, Komarówki Podlaskiej, Czemiernik, Bork. Kilka zespołów nie dojechało z przyczyn, bądź co bądź również z jesienią związanych, mianowicie panujących przeziębień czekamy na Was za rok. Przypominamy, że w przyszłym roku, zgodnie z obranym harmonogramem czterech pór roku wypada piosenka zimowa!
 Tegoroczna edycja rozbrzmiewała tematyką jesienną, uczniowie prezentowali się nie tylko wokalnie, ale też wizualnie przygotowane mieli ciekawe stroje nawiązujące do jesieni, oraz muzycznie akompaniament na skrzypcach czy gitarze akustycznej. Cieszymy się, że kolejny rok mogliśmy Was wszystkich gościć, wspólnie się bawić, zdobywać nagrody i statuetki ufundowane przez p. Ryszarda Gaworeckiego (Kierownik NZOZ w Wohyniu), p. Stanisława Jóźwika (Wójt Gminy Wohyń) oraz Radę Rodziców działającą przy ZS w Wohyniu. Za Ich coroczne wsparcie serdecznie dziękujemy.
 Podziękowania składamy również szanownej komisji festiwalowej, która poświęca swój wolny czas, aby społecznie pracować na rzecz naszego festiwalu.
Jury w składzie: p. Dorota Szostakiewicz - przewodnicząca jury, PSM I st. w Radzyniu Podlaskim, p. Marta Belniak - członek jury, Młodzieżowe Centrum Kultury w Suchowoli i p. Marek Maksymiuk - członek jury, DK w Wohyniu, oceniało prezentujących się w trzech kategoriach; oto wyniki:..

E. Tarasiuk


"kliknij tu" - pełna relacja

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego