Dzień Wiosny

S.U.Gimnazjum > 2017/2018

DZIEŃ WIOSNY

Dnia 21 marca, jak co roku w naszej szkole Samorząd Uczniowski z Gimnazjum, pod opieką pani Anny Rożen, zorganizował mnóstwo atrakcji w szkole, aby zniechęcić uczniów do kultywowania tradycji "dnia wagarowicza".
   Dzień ten uczniowie rozpoczęli od seansów filmowych i warsztatów decoupage, które poprowadziła mama jednego z uczniów klas II, pani Marta Gabryszuk, której serdecznie dziękujemy.
   Następnie uczniowie spędzili miło czas uczestnicząc w pokazie mody, którego organizatorkami były uczennice klasy II A, Karolina Daniłkiewicz oraz Wiktoria Klementewicz. Dziewczęta dostarczyły nam niesamowitych wrażeń podkładem słownym oraz wspaniałą charakteryzacją uczniów, którzy wcielili się w przepięknych modeli i modelki.
   Przewodniczący SU, Adrian Kłoczko, wraz z zastępcą Gabrysią Wardziak, poprowadzili konkurs "Smaki Świata", podczas którego uczniowie degustowali różne potrawy, a zadanie ich polegało na odgadnięciu próbowanych smaków. Brawa dla odważnych!!! Na zakończenie
tradycyjnie - został rozegrany mecz towarzyski siatkówki pomiędzy reprezentacjami uczniów i nauczycieli.

A. Rożen